Rok 2017, rok plný změn… ultra & love

Rok 2017 byl rokem plný změn, ne každá změna je k lepšímu, ale v roce 2017 tomu tak bylo 🙂  poprvé v životě figuruje, trenér, poprvé v životě jsem uběhla nad 100km, poprvé v životě jsem běhala celý den a uběhla více jak 200 km, poprvé v životě jsem mrkla do Číny a vyměnia trenéra… na chvíli… získala jsem tituly MČR v ultratrailu a na 24 hod a zaběhla národní rekord na 12 hodin 127,6 km a získala jsem super chlapa. Prostě rok 2017 byl boží a díky za něj 🙂 už se rozbíhám v roce novém, 2018, ale ještě malé číselné ohlédnutí za tím 2017….

SumaSumárum: běh 4 709 km, 430 hod, spáleno 209 tisíc kcal, 266 km na kole, 243 km turistika, 11,5km plavání, 50,5 hod silového tréninku

Leden

Za leden naběháno 186,5 km, za 18 hod, spáleno 9 225 kCal. Uplavány 4km, 8 hod silového tréninku. 21 km procházek se psem… koncem měsíce začínám trénovat s Pavlem Novákem 🙂

Únor

V únoru se již projevuje spolupráce s Pavlem Novákem. Běh 325 km, 29 hod běhu, vyběháno 15 197 kcal. Plavání šlo postupně ke dnu, 1,8 km. 4,5 hod silového tréninku. 38 km procházky s Atomkem a 28 km na běžkách.

Březen

Za březen naběháno 361 km, za 32,5 hod., spáleno 16 775 kcal. Plavání 1,13 km, silový trénink 3 hodiny, 28 km na kole, turistika jen 2 km.

Duben

Duben, bolavá noha mi svedla z cesty běžecké do sedla cyklistického 🙂 příprava na maraton se komplikuje. Běh 316 km za 28 hod, 14 900 kcal. Na kole ujeto 224 km. Plavání 1 km, silový trénink 3 hodiny.

Květen

V květnu maraton 8.5. v Praze nakonec zaběhnut i přes 3 týdenní výpadek díky noze. Maraton 3:14:48. Poté následoval přechod z maratonu na ultra, 13.5 Ultratrail Borák 86 km, 7:43:27 MČR,  více o závodu zde. Následně 27.5.  byl závod na 12 hodin ve Stromovce a národní rekord 127,6 km https://www.zijsvujsen.online/stromovka/

Za květen naběháno 528 km, 20 547 kcal. Silový trénink 5,5 hod.

Květen byl nejúspěšnějším měsícem 🙂 i co se lásky týče 🙂

Vítězové závodu na 12 hodin Kašparová Velička 2017
Vítězové závodu na 12 hodin

Červen

Za červen naběháno 414 km, za 34,5 hod. , spáleno 19 009 kcal. 125 km turistika!!! Díly dovolené ve Finsku a s dětmi ze školy scio na škole v přírodě 🙂 4 hod silového tréninku.

Červenec

V červenci naběháno 447 km, za 44,5 hod. a spáleno 17 513 kcal.  Celkem 4 hod silový trénink.

V červenci jsem dala svůj první 24 hod závod. Self-Transcendence Race 24h a uběhla 202,92 km a získala titul Mistryně ČR. https://www.zijsvujsen.online/kladno-zavod-24-hod-mistryne-kacka/

Srpen

Za srpen zdoláno 467,13 km. V čase 43,5 hod. a spáleno 22 011 kcal. Dokonce jsem dala 13 km na kole, asi kolem vesnice 🙂 7 km turistika. 3 hod silový trénink. Ze závodů Hostýnská osma, pekelné krpály, fuj 🙂

Září

V září jsem běžela první stovkový závod, ne metrů, ale kilometrů. Závod na pozvání byl v holandském Winschotenu 100 km. Cíl byl jasný, přísný limit na Spartathlon 2018. Cíl přeplněn, 100 km za  8:09:45. https://www.zijsvujsen.online/winschoten100km/

Za září naběháno celkem 429 km, za 36,5 hod. 21 km turistika. 4 hod silový trénink.

Kašparová & Velička v cíli Run Winschoten 2017

Říjen

Říjen naběháno 486 km, za 42,5 hod., spáleno 21 129 kcal. 8 km turistika. 4 hod silového tréninku. Ze závodů Šumavský šutr 🙂 taky trošku kopeček.

Listopad

Listopad byl měsícem cestování, 24 hod závod v CHině „Xiqiao International Ultra Marathon“ 24 hod. Zdoláno 201,8 km v náročných podmínkách a drsné masáži, https://www.zijsvujsen.online/24hodcina/. Zajímavosti z Číny, třeba o tom, že doma nevaří a jak to chodí před manželstvím a kolik těch dětí jako mohou mít zde https://www.zijsvujsen.online/zajimavostichina

Listopad celkem během 329 km, za 35,5 hod., spáleno 16 923 kcal. 2,3 km plavání. 6 hod silového tréninku. A byla zde také dobrovolná pauza od běhání 🙂